Stylewe

Czym jest moda? Dla mnie to nie tylko trend, który przyjął się w danym sezonie. Moda to przede wszystkim wyrażanie siebie poprzez to, co na pierwszy rzut oka dostrzegalne, czyli poprzez ubiór i ogólnie rzecz biorąc wygląd zewnętrzny. Nie warto wydawać pieniędzy na daną rzecz tylko dlatego, że jest modna albo podoba nam na manekinie. Musimy czuć się w niej dobrze. Jest to idealny sposób do tego, by wzmocnić poczucie własnej wartości i dodać pewności siebie.

What is fashion? For me it’s more than just a trend. Fashion is first of all expressing yourself  by what, is at first glance perceptible - through dress and appearance. It isn’t worth buying a thing just because it’s fashionable or like us on a dummy. We need to feel good. This is the perfect way to strengthen self-esteem and add confidence.

Przyznam szczerze, że lubię chodzić po sklepach i oglądać, co się teraz 'nosi'. Oczywiście wszystko analizuję pod kątem tego, czy widzę siebie w określonym ubiorze. Raz jest tego mniej, a raz więcej. Niemniej jednak, dzisiaj chciałabym się skupić nie na sklepach stacjonarnych, lecz na internetowych. A uściślając - zamierzam przedstawić Wam asortyment sklepu StyleWe. Znajdziecie w nim zarówno sukienki, jak i bluzki, odzież wierzchnią, spodnie, buty, dodatki i wiele więcej. Możecie kupić tam eleganckie ubrania, ale również te sportowe, dlatego każdy powinien znaleźć coś, co przypadnie mu do gustu. Naprawdę warto przyjrzeć się bliżej tej marce.

I sincerely admit that I like to go shopping and watch what is 'wearing' now. Of course, I'm analyzing everything in terms of whether or not I'm seeing the right dress. Nevertheless, today I would like to focus not on stationary but online shop. I'm going to present you the assortment of StyleWe shop. You’ll find in it both dresses and blouses, outerwear, trousers, shoes, accessories and much more. You can buy elegant clothes here, but also sports, so everyone should find something to suit him. It’s  really worth a closer look at this brand.

Przeglądając asortyment StyleWe, natknęłam się na kilka perełek, od których nie mogłam oderwać wzroku. Nie byłabym sobą, gdybym nie stworzyła z nimi Wishlisty. Dlatego postanowiłam takową zrobić i za chwilę ją zobaczycie.

Looking through StyleWe assortment, I came across some pearls that I couldn't take my eyes off. I wouldn't have been myself if I hadn't created a Wishlist with them. That's why I decided to do it and you see it in a moment.
 klik ♥ klik ♥  klik

Jasne bluzki sprawdzą się idealnie w sezonie wiosenno-letnim. Dodają one lekkości i dziewczęcości. Nie przyciągają słońca, co jest wielkim plusem w upalne dni. Te szczególnie przypadły mi do gustu, ponieważ podobają mi się siateczkowe wstawki czy koronka. 

Bright blouses will work perfectly in the spring and summer season. They add lightness and girlishness. They don't attract the sun, which is a big plus on hot days. These are particularly appealing to me, because I like mesh or lace.
klik ♥ klik ♥ klik

Kombinezony są zdecydowanie moją miłością! Czuję się w nich naprawdę rewelacyjnie. Ponadto, założenie na siebie tej części ubrania to idealna wersja dla leniwych osób, gdyż nie trzeba poświęcać czasu na dobranie odpowiedniej bluzki do spodni czy na odwrót. Wkładamy na siebie jedną część, zakładamy buty i tak naprawdę mamy kompletny strój.

Rompers are definitely my love! I feel really great in them. In addition, wearing this piece of clothing is ideal for lazy people, because you don't have to spend time choosing the right trousers or something like that. We put on one piece, we wear shoes and we really have a complete outfit.
klik  ♥ klik ♥ klik

Oglądając bikini, poczułam klimat letni. Marzy mi się już wypad nad jezioro czy wakacyjny wyjazd nad morze. Co prawda, nie jestem jakąś miłośniczką plażowania. Zdecydowanie wolę ruch niż smażenie się na plaży. Nie jestem również fanką spacerowania w samym stroju kąpielowym po plaży, ale bardzo podoba mi się jego połączenie ze spodenkami lub jakąś przewiewną, przezroczystą narzutką. Moją uwagę przykuły szczególnie powyższe bikini ze względu na ich krój, a ściśle mówiąc - dół z wysokim stanem, który modeluje naszą sylwetkę. A poza tym, lubię niebieski kolor.

Watching the bikini, I felt a summer climate. I dream of a trip to the lake or a trip to the sea. True, I'm not a beach lover. I definitely prefer to move rather than frying on the beach. I'm not a fan of walking on the beach in a swimsuit, but I really like bikini with shorts or some light, transparent poncho beach. My attention is especially on the above bikini because of their cut, to be precise - the bottom with the high waist that shapes our figure. And I like blue color.


A dla Was czym jest moda? Kojarzycie ten sklep? Podoba się Wam coś z mojej Wishlisty?

Share this:

CONVERSATION

18 komentarze:

 1. Nigdy nie zamawiałam rzeczy w tym sklepie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dla mnie moda jest najprzyjemniejszą częścią życia codziennego. Poklikane! Pozdrawiam!^^
  klik:$102,00; $61,00; $38,00; $142,80 itd...

  OdpowiedzUsuń
 3. Mnie najbardziej podobają się kombinezony <3
  Cudowne <3

  OdpowiedzUsuń
 4. ja na pewno postawię na lekkie sukienki, fajne pomysły i inspiracje

  OdpowiedzUsuń
 5. Dla mnie ten sklep jak zawsze bardzo pozytywnie :)

  Pozdrawiam
  Sara's City

  OdpowiedzUsuń
 6. Te koronki są śliczne :D
  Ja osobiście wielką fanką mody po prostu nie jestem. To znaczy, lubię SOBIE dobierać ubrania, ale takie przeglądania i myślenie, że o to ładnie i o tamto po prostu mnie nudzi. Ciekawsze rzeczy mam na głowie :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Ach, jak ja lubię modę. Jednak nigdy ona nie będzie u mnie ważniejsza na blogu niż moje myśli, i słowa, którymi uwielbiam malować. Każdy ma swoją pasję. Jak to mówią. I to prawda!
  Świetne te rzeczy!
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 8. Najbardziej podobają mi się ubrania z falbanami.

  OdpowiedzUsuń
 9. śliczne kombinezony wybrałaś :) widziałam asortyment sklepu, jest całkiem ciekawy :)
  poklikałam: $84.00, $122.00, $47.20, $82.00, $21.50

  OdpowiedzUsuń
 10. Dokładnie tak. Piękne w modzie jest to, że każdy pojmuje i wyraża ją na swój sposób. :)

  W wolnej chwili zapraszam do siebie:
  Najnowszy, modowy post - daj znać co myślisz. :)


  OdpowiedzUsuń
 11. Bardzo mądrze napisane... i zgadzam się, nie warto kupować coś by przechodzić w tym tylko jeden sezon... Fajnie się czyta :)
  http://easy-freaky.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. poklikane;p

  http://kataszyyna.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. znam tę stronę :) dobry wpis :)
  zapraszamy w wolnej chwili :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Moda jest dla mnie jak czas, który ucieka. Zawsze coś się zmienia. Lubię chodzić po sklepach, masz dobry gust.
  Odwdzięczam się za szczery komentarz.
  Pozdrawiam,annnathalie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 15. Ciekawy post :-) Wybrałaś bardzo ładne rzeczy....

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie ślad. Każdy komentarz i obserwacja motywuje mnie do działania. ♥

Thank you for visiting! And I will be really happy if you follow me!
I love you all! ♥

My Instagram: @iamonlyania
My Twitter: @iamonlyania
Snapchat: iamonlyania