Babyonlinedress

Kilka dni temu przedstawiałam Wam sklep Babyonlinedress. Nie chcę dublować tego, co już pisałam dlatego tylko w skrócie przypomnę, że znajdziecie tam sukienki na różne okazje. Jest to chińska firma, która działa od 2012 roku, także w tym roku cieszy się już pięcioletnim stażem. Po więcej informacji odsyłam Was do tego wpisu: klik.


A few days ago I presented Babyonlinedress online shop to you. I don’t want to duplicate what I have already written. So just in brief. I’ll remind you that you’ll find there dresses for various occasions. It’s a Chinese company that works since 2012, also this year has enjoyed a five-year internship. For more information I refer you to this post: click

Poprzednio skupiłam się na krótkich sukienkach, czyli na takich które są mi bliższe, z którymi bardziej się identyfikuje. Są one bardziej uniwersalne i można je założyć na wiele okazji. Natomiast do założenia dłuższej sukienki przydałaby się już jakaś okazja. Jednak, wydaje mi się, że dzięki temu są one bardziej wyjątkowe, niepowtarzalne i bardziej przykładamy się do ich wyboru. Chcemy, by dany model leżał nas idealnie, byśmy tej jednej nocy czuły się niczym księżniczki. Ważne jest też, by odzwierciedlała nasz styl,  nasz charakter, bo dzięki temu będziemy czuły się naprawdę świetnie. A przecież oto nam chodzi. Możemy mieć na sobie nawet jedwab, ale prawdziwe piękno każdej z nas kryje się wewnątrz. Dlatego przy wyborze sukienki, warto kierować się nie tym, czym cieszy się oko, lecz po prostu rozsądkiem, czyli warto kupić taką, w której będziemy czuły się sobą.

Previously, I focused on short dresses, which are closer to me.  I identify with the, because they're reflecting my style more.. They ‘re more versatile and can be put on many occasions. In contrast, to put on a long dress would be a good occasion. However, it seems to me that, thanks to this, they’re more unique, unique and more applicable to their choice. We want the model to be perfect for us. We want to feel like a princess one night. It’s  also important to reflect our style, our character, because it’ll make us feel really great. And this is our goal. We can even wear silk, but the true beauty of each of us is hidden inside. Therefore, when choosing a dress, you should follow not what the eye is happy, but just common sense, that is worth buying the one in which we’ll fell ourselves.

Asortyment na Babyonlinedress jest bardzo szeroki i różnorodny, także myślę, że każdy znajdzie tam coś dla siebie. A kontynuując wątek o długich sukienkach - sprawdzą się one idealnie podczas studniówki, wesela, eleganckich imprez wieczorowych, ale nie tylko.

Babyonlinedress's assortment is very wide and varied, and I think there is something for everyone. And continuing the topic of long dresses - they'll fir perfectly on school prom, weddings, elegant evening parties, but not only.

Tak jak ostatnio, również i dziś przygotowałam Wishlistę z moimi ulubionymi modelami. Tu akurat zdecydowanie numerem jeden jest pierwsza z nich. Podoba mi się w niej to, że ma odkryte ramiona, co dodaje wdzięku i kobiecości. Zauroczył mnie także efektowny tiul. Poza tym, jej kolorek jest cudowny! Świetnie wygląda w połączeniu z piękną biżuterią oraz z upiętymi włosami. W drugiej podoba mi się te rozcięcie i to, że nie jest cała z cekinów, a to sprawia, iż jest delikatniejsza. Bardzo ładnie podkreśla talię i wydłuża sylwetkę. Natomiast trzeci model przykuł moją uwagę ze względu na oryginalność. Jest to niby krótka sukienka, ale wstawki z tiulu sięgają do ziemi. Ma również prześwitujący materiał pod biustem, za co dostała ode mnie dodatkowy punkt. W niej na pewno nie przejdziemy niezauważeni.

Like last time, I have also prepared Wishlist with my favorite models today. This is definitely the number one is the first one. I like it that it has exposed arms, which adds charm and femininity. I also impressed an awesome, impressive tulle. Besides, her color is wonderful! It looks great in combination with beautiful jewelry and with pinned up hair. In the second, I like the cut and the fact that it isn’t all sequins, which adds to her delicacy. Very nicely emphasizes the waist and lengthens the silhouette. The third model made me pay attention to its originality. This is a short dress, but tulle inserts reach to the ground. Also has a translucent material under the bust, for which she got an extra point from me. In it we won ‘t certainly go unnoticed.

Co myślicie o długich sukienkach? Podobają się Wam one?

Share this:

CONVERSATION

7 komentarze:

 1. masz rację, przy wyborze takich sukienek trzeba się kierować rozsądkiem!:)
  pierwsza jest przepiękna!!!

  malusiawerusia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. sukienki są piękne, zjawiskowe! Jednak pomimo tego, że oczy wychodzą na ich widok - nie mam się gdzie w takiej pokazac! Nawet na własną studniówkę (i dwie pozostałe) miałam skromne sukienki, nawet nie pomyślałabym o takiej strojnej! :)
  http://milleremilia.blogspot.com/2017/04/pink-flamingo.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja tam mogłabym pół sklepu wykupić hahaha ^ ^

  Pozdrawiam
  Sara's City

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie ślad. Każdy komentarz i obserwacja motywuje mnie do działania. ♥

Thank you for visiting! And I will be really happy if you follow me!
I love you all! ♥

My Instagram: @iamonlyania
My Twitter: @iamonlyania
Snapchat: iamonlyania