Newarrivaldress favorites

Dzisiaj czas na kolejną dawkę inspiracji sukienkowych, zaczerpniętych z internetowego sklepu Newarrivaldress. Tak jak wspominałam ostatnio – w Newarrivaldress znajdziecie sukienki na różne okazje – wesele, bal, impreza wieczorowa, itd. Asortyment jest naprawdę bardzo szeroki. Poza tym, dostępne są różne kolory i rozmiary poszczególnych modeli, także każdy może dobrać tam coś odpowiedniego dla siebie.

Today's time for another dose of dress inspiration, taken from the online store Newarrivaldress. As I mentioned recently - in Newarrivaldress you’ll find dresses for various occasions - wedding, prom, party, etc. The assortment is really very wide. Besides, there’re different colors available and different sizes of models, so everyone can find something suitable for itself.

Szczerze mówiąc, nigdy nie przepadałam za sukienkami. Zawsze decydowałam się na spodnie i jakąś koszulkę. Czułam się wtedy o wiele wygodniej. Ale tak już jest – każdy ma swój własny styl i każdy ma prawo wybierać to, co mu się podoba. To jest naprawdę niesamowite, gdyż dzięki temu świat jest różnorodny. Jednak smuci mnie fakt, że nie w każdym środowisku jest akceptowana ‘inność’. Często zdarza się, że ktoś wyśmiewa się z danej osoby z powodu jej ubioru. Wtedy taka osoba, czuje się wyobcowana, wycofana, odrzucona zamyka się w sobie i boi się ubierać ‘po swojemu’. To doprowadza do tego, że zakłada na siebie ‘maskę’ i próbuje dostosować się do innych. W ten sposób traci swoją indywidualność, niepowtarzalność. A przecież inny, nie znaczy gorszy. Inny to ktoś wyjątkowy, ktoś kto odważnie idzie przez świat, ktoś kto zna swoją wartość, ktoś kto nie boi się być sobą.

To be honest, I never liked dresses. I always decided on pants and a t-shirt. I felt much more comfortable then. But it is so - everyone has his own style and everyone has the right to choose what he likes. This is truly amazing, because the world is so diverse. However, I’m saddened by the fact that not all environments’re accepted as 'different'. It often happens that someone is laughing at a person because of her clothes. Then such person, feeling alienated, withdrawn, rejected, closes himself and is afraid to dress 'in his own way'. This leads to the fact that he assumes a 'mask' and tries to adapt to others. In this way, it loses its individuality, uniqueness. Remember - another, doesn’t mean worse. Another is someone special, someone who bravely goes through the world, someone who knows his value, someone who isn’t afraid to be yourself.

A wracając do początkowej myśli, to fakt – sukienki nigdy nie były moją ulubioną częścią garderoby. A teraz? Teraz też w sumie nie są, ale mam kilka w szafie. Są to głównie sukienki letnie, bo takie lubię najbardziej. W upalne dni są one moim wybawieniem. Nie obciskają mnie, czuję się w nich ‘lekko’ i swobodnie. Natomiast, jestem również zwolenniczką zakładania sukienek na różne, ważne okazje. Dzięki temu, w dość prosty sposób możemy stworzyć zjawiskową stylizację. Wystarczy dodać do niej buty na wysokim obcasie i elegancką torebkę, a efekt będzie spektakularny.

And back to the initial thought, the fact is that dresses have never been my favorite piece of clothing. And now? Now they aren’t in total, but I have a few in the closet. These’re mainly summer dresses, because I like the most. On hot days they’re my salvation. They don’t cling to me, I feel in them 'light' and free. On the other hand, I’m also a supporter of dressing up dresses for various important occasions. Thanks to that, in a simple way we can create phenomenal styling. Just add high-heeled shoes and elegant handbags to it, and the effect'll be spectacular.

Dzisiaj przedstawię Wam kolejne zestawienie sukienek od Newarrivaldress. Wybrałam te modele, które najbardziej przypadły mi do gustu.

Today I’ll present you another set of dresses from Newarrivaldress. I chose the ones that I liked the most.
Pierwsza z nich została wykonana z uroczego, koronkowego materiału. Jest ona rozkloszowana, co bardzo mi się podoba. Druga – to po prostu cudowna perełka! Jej kolor, jej fason…coś obłędnego. W takiej sukience chyba każda dziewczyna poczułaby się jak księżniczka. Trzecia natomiast to delikatność, subtelność i również królewska elegancja.

The first one was made from a lovely lace material. It’s blown away, which I like very much. Second - it's just a wonderful bead! Her color, her fashion ... something awful. In such a dress, every girl would feel like a princess. The third is delicacy, subtlety and royal elegance.
W kolejnym zestawieniu również dominują różne wstawki, koronki. Wszystkie są utrzymane w mocniejszych kolorach. Zdecydowanie podkreślają kobiecą urodę.

The next set also dominates the various inserts, lace. All are in brighter colors. They definitely emphasize women's beauty.

Te kreacje są idealne na lato. Sukienki, które wybrałam idealnie wyglądają na opalonym ciele. Są one przewiewne, delikatne. Każda z nich ma w sobie urok. Nie potrafię wskazać, która podoba mi się najbardziej.

These creations’re perfect for summer. The dresses I have chosen look perfect on a tanned body. They’re airy, delicate. Each of them has charm in it. I can’t tell which one I like the best.


Podoba się Wam któraś z tych kreacji? Lubicie nosić sukienki? 

Share this:

CONVERSATION

10 komentarze:

 1. Wow, przepiękne bajkowe sukienki! Aczkolwiek kompletnie bezużyteczne dla mnie, ponieważ moja figura nie jest spełnieniem do takich sukienek :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepięknie wyglądają te sukienki, chciałabym sobie kiedyś kupić jedną z nich :D

  OdpowiedzUsuń
 3. One sa cudowne, nie wiem którą wybrAĆ, uwielbiam koronkowe i pastelowe sukienki, ale i również które mają mnóstwo konkretnego koloru ;)

  www.lamia-riae.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja również nie jestem jakąś wielką fanką sukienek. No chyba, że znajdę coś, co faktycznie mnie oczaruje.
  Kurcze, te wszystkie sukienki, które tutaj pokazałaś są takie piękne! I to właśnie one mnie urzekły. Pierwsze zestawienie zdecydowanie skradło moje serce :)

  Pozdrawiam,
  joannadybczyk-blog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. wybrałaś piękne suknie :)idealnie nadawałyby się na ważne uroczystości:)

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie ślad. Każdy komentarz i obserwacja motywuje mnie do działania. ♥

Thank you for visiting! And I will be really happy if you follow me!
I love you all! ♥

My Instagram: @iamonlyania
My Twitter: @iamonlyania
Snapchat: iamonlyania